KURUMSAL - KURUCUMUZDAN MESAJ - Sancaktepe Sonuç Oniki | Kurs Merkezi - Sancaktepe Kişisel Gelişim Merkezi - Etud - Özelders

KURUCUMUZDAN MESAJ

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak eğitim veren kurumumuz bölgesinde butik dershane, özel ders veren eğitim kalitesinde taviz vermeden deneyimli öğretmenlerle öğrencilerin Sancaktepe LGS - YKS hazırlık konusunda bölgesinde en köklü ve kaliteli bir kurum olarak Sonuç Oniki Kurs Merkezi hizmet vermektedir.
Kurumumuzu tercih eden velilerin %100 memnuniyet ve eğitim kalitesi herkes tarafından tasvip edilmiştir. 20 yıldır eğitim hizmeti veren kurumumuz başta kurucumuz ve deneyimli öğretmenlerle hizmet vermektedir. Sancaktepe LGS ve TYT hazırlık kurslarımız bu konuda talep görmesinin sebeplerinden biridir.
Öğrencilerimiz LGS ve TYT sınavına hazırlanmak için öncelikle doğru bir eğitim kurumu kalmak çok önemli bir olaydır. Çünkü LGS sınavına girecek öğrenci 8 yıldır yapmış olduğunuz eğitim yatırımının karşılığını görmek ve çocuğunun iyi bir Anadolu/Fen lisesi veya üniversite kazanmasıdır. İşte bu yolda ilk adım bölgenizde iyi bir dershane, etüt merkezi ve kurs merkezi seçmenizdir. Peki bunu seçerken nelere dikkat etmek gerekir?
Oniki Kurs Merkezimizi örnek göstererek seçiminize yardımcı olalım. Öncelikle LGS ve TYT kurslarından kayıt yapmadan önce bölgede kurumun etkinliğini, başarılarını, sosyal medya bölümlerini takip etmeniz gerekir. Ayrıca eğer bir kurs merkezi direkt para ve kayıt öncelikli konuşmaya başlıyorsa yanlış yerdesiniz. Çünkü öncelik kısmı size yaptıkları eğitim faaliyetleri ve bir önceki yıldaki çalışmalarından bahsetmeli, bunları anlatan ama bir çalışmaları yapmayan kurumları da konuşma üslubu ve sitelerinden anlayabilirsiniz. Diğer bir husus girdiğiniz kurumun giriş tabelasında Milli Eğitim Bakanlığı onay tabelası olması gerekir. Bu yoksa yine yanlış yerdesiniz demektir. Çünkü böyle bir kurumda kayıt yapsanız da resmi bir geçerliliği yoktur. Kurumu kapattıklarında ortada kalırsınız.
Kurs seçiminde çocuğunuzun arkadaşı oraya gidiyor diye orayı seçmek zorunda değilsiniz. Çünkü öğrenci arkadaşının yanında olmakla güven duyulan kurumun kriterlerimize uygunsa tabiiki tercih edin.
Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak LGS ve TYT hazırlık kurslarında kurumun sinerji ve ortamı önemli her şeye dikkat eden düzenli, temiz elemanların davranışları kaliteli olmalıdır.
Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak kayıt yaparken fiyatlandırmalarımız uygun ve istikrarlı sabittir. Kişiye göre fiyat değişikliği olmamalı.
Kayıt yaparken korkularımızdan dolayı marka, franchising almış kurumlar güvenli görünse de gerçekte isim hakkı satın almak o kurumun her yerde aynı kalitede hizmet vereceği anlamına gelmez. Herkes marka tercihinde bulunursa yoğunluktan yeterince ilgi ve yarar göremezsiniz. Marka isminin hakkını veren kurumları da ayrı tutmak gerekir. Özetle isme değil çocuğunuza yararlı olacak yer önemlidir.
Öğrenci grup içinde ders almaya daha uygunsa grup kaydı yapılmalıdır ancak gruptan verim alamayacaksa özel ders hizmeti alması daha önemlidir.
 
Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak kişiye özel eğitim vererek Vip eğitim, butik dershane olarak 20 yıldır eğitim kalitemizden taviz vermeden öğrencilerin başarıya ulaşmasına odaklanmıştır. Bizim için velinin istediği değil öğrenciye uygun grup, özel ders vb yapıyı tespit etmeye çalışırız.
Son olarak Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak amacımız kayıt yapmak değil çocuğunuzun istediği hedefe ulaştırmak için gerekli yol ve yöntemleri tespit etmektir.

Menüler