Sancaktepe Kişisel Gelişim Sancaktepe - www.sancaktepesonuconiki.com Sancaktepe Sonuç Oniki | Kurs Merkezi - Sancaktepe Kişisel Gelişim Merkezi - Etud - Özelders

Sancaktepe Kişisel Gelişim Sancaktepe

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak eğitim veren kurumumuz bölgesinde butik dershane, özel ders veren eğitim kalitesinde taviz vermeden deneyimli öğretmenlerle öğrencilerin Sancaktepe Sonuç Oniki LGS hazırlık konusunda bölgesinde en köklü ve kaliteli bir kurum olarak Sonuç Oniki Kurs Merkezi hizmet vermektedir.

Kurumumuzu tercih eden velilerin %100 memnuniyet ve eğitim kalitesi herkes tarafından tasvip edilmiştir. 15 yıldır eğitim hizmeti veren kurumumuz başta kurucumuz ve deneyimli öğretmenlerle hizmet vermektedir. Sancaktepe LGS ve TYT hazırlık kurslarımız bu konuda talep görmesinin sebeplerinden biridir.

Öğrencilerimiz LGS ve TYT sınavına hazırlanmak için öncelikle doğru bir eğitim kurumu kalmak çok önemli bir olaydır. Çünkü LGS sınavına girecek öğrenci 8 yıldır yapmış olduğunuz eğitim yatırımının karşılığını görmek ve çocuğunun iyi bir Anadolu/Fen lisesi veya üniversite kazanmasıdır. İşte bu yolda ilk adım bölgenizde iyi bir dershane, etüt merkezi ve kurs merkezi seçmenizdir. Peki bunu seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Sonuç Oniki Kurs Merkezimizi örnek göstererek seçiminize yardımcı olalım. Öncelikle LGS ve TYT kurslarından kayıt yapmadan önce bölgede kurumun etkinliğini, başarılarını, sosyal medya bölümlerini takip etmeniz gerekir. Ayrıca eğer bir kurs merkezi direkt para ve kayıt öncelikli konuşmaya başlıyorsa yanlış yerdesiniz. Çünkü öncelik kısmı size yaptıkları eğitim faaliyetleri ve bir önceki yıldaki çalışmalarından bahsetmeli, bunları anlatan ama bir çalışmaları yapmayan kurumları da konuşma üslubu ve sitelerinden anlayabilirsiniz. Diğer bir husus girdiğiniz kurumun giriş tabelasında Milli Eğitim Bakanlığı onay tabelası olması gerekir. Bu yoksa yine yanlış yerdesiniz demektir. Çünkü böyle bir kurumda kayıt yapsanız da resmi bir geçerliliği yoktur. Kurumu kapattıklarında ortada kalırsınız.

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Kurs seçiminde çocuğunuzun arkadaşı oraya gidiyor diye orayı seçmek zorunda değilsiniz. Çünkü öğrenci arkadaşının yanında olmakla güven duyulan kurumun kriterlerimize uygunsa tabiiki tercih edin.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak LGS ve TYT hazırlık kurslarında kurumun sinerji ve ortamı önemli her şeye dikkat eden düzenli, temiz elemanların davranışları kaliteli olmalıdır.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak kayıt yaparken fiyatlandırmalarımız uygun ve istikrarlı sabittir. Kişiye göre fiyat değişikliği olmamalı.

Kayıt yaparken korkularımızdan dolayı marka, franchising almış kurumlar güvenli görünse de gerçekte isim hakkı satın almak o kurumun her yerde aynı kalitede hizmet vereceği anlamına gelmez.  Herkes marka tercihinde bulunursa yoğunluktan yeterince ilgi ve yarar göremezsiniz. Marka isminin hakkını veren kurumları da ayrı tutmak gerekir. Özetle isme değil çocuğunuza yararlı olacak yer önemlidir.

Öğrenci grup içinde ders almaya daha uygunsa grup kaydı yapılmalıdır ancak gruptan verim alamayacaksa özel ders hizmeti alması daha önemlidir.

Kayıt yaparken dikkat edilecek başka bir durum da LGS ve TYT fiyatları nedir veya ne olmalıdır?

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Saygı değer velimiz, bu konu da önemli bir ayrıntıdır. Çünkü vereceği hizmetle fiyatlandırma noktası önemli, örneğin size haftada grup kaydının dışında 4 saat özel derste veriyorum diyen bir kurum ayda 16 saat özel ders alması demek oluyor ki bu da saati 50 lira dahi olsa ayda 800 lira yapar. 10 ayda 8 bin lira eder. Sadece özel ders ücretinin tutarı bu. Demek ki gerçek değil.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus kitlesel ce çok büyük kurumda öğrenciler istediği kadar etüt alma imkanları olmaz çünkü tüm sınıfları etüte çağırmak ek ders olarak kurum için çok büyük bir yüktür. Günümüzde eğer bütçeniz dar ise en az 5-8 bin TL arası olması gerekir. Bundan düşük fiyat aralıklı kurumları Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak tavsiye etmiyoruz. Bu fiyat aralığının üstündekiler ise kişi sayısı ve verdikleri hizmete göre artar.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak kişiye özel eğitim vererek Vip eğitim, butik dershane olarak 15 yıldır eğitim kalitemizden taviz vermeden öğrencilerin başarıya ulaşmasına odaklanmıştır. Bizim için velinin istediği değil öğrenciye uygun grup, özel ders vb yapıyı tespit etmeye çalışırız.

Son olarak Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak amacımız kayıt yapmak değil çocuğunuzun istediği hedefe ulaştırmak için gerekli yol ve yöntemleri tespit etmektir.

 

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Hizmetlerimiz

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak kayıt yapmış olan öğrencilerimizi öncelikli olarak bir ön sınav yaparak başlangıç seviyesini tespit etmekteyiz. Bir diğer amacımız öğrencimizi nereden alıyoruz ve nereye götürdüğümüzü göstermek istiyoruz.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak gruplarımıza hafta sonu ve hafta içi dersleri etkin kaynaklarla anlatmaya başlanır. Bu anlatımlarda eksik kalan öğrenci ve gruplar Rehber öğretmen ve eğitim danışmanları, eğitim koçları tarafından tespit edilerek eksiklikleri tamamlanır.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak eğitim koçluğu ve rehberlik bölümü öğrenciye en uygun çalışma programlarını uygular ve denetlerler. Öğrencinin çalışmalarındaki eksiklikleri giderilir ve çözemediği sorularda soru çözüm seanslarıyla çözülmektedir.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak matematik özel ders, fen bilimleri özel ders, sosyal bilgiler özel dersleriyle öğrencinin eksikleri tamamlanır.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak öğrencinin okul programlarına paralel olarak sınav hazırlık ve okula destek, okula hazırlık takviyeleri verilmektedir.

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Özel Ders

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak bölgenin en iyi kaliteli öğretmenlerinden öğrencinize özel ders hizmeti verilmektedir.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi özel ders ihtiyacını ve hangi derste ihtiyacı olduğunu iyi tespit etmek gerekir. Öğrencinin yapısı, karakteri hatta gittiği okula göre olması gereken özellikleri tarafımızca tespit edilmektedir.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi LGS Hazırlık Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi Matematik özel ders, Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi Türkçe özel ders, Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi Fen ve Teknoloji özel ders, Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi TYT hazırlık, Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi Fizik özel ders, Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi kimya özel ders, Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi geometri özel ders verilmektedir.

Bu özel derslerin faydası tabii ki etkilidir. Çünkü öğrencinin yapmadığı ve anlamadığı yeri noktasal öğretmeni tarafından tespit edilir. Ve o kısımla ilgili soru çözümü yapılmaktadır. Kurumda ders almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü ev ortamını öğrenci normal evi gördüğünden konsantresi azalmakta, gelen öğretmen için de yorucu ve doküman kısmında eksiklik olmaktadır. Oysa kurumda istediği dokümanı bulabilir. Evde 3 veya 4 öğretmenin gelmesi de sıkıntılı bir durum. Kurumda bu sorun olmaz. Ayrıca kurumlar özel ders öğrencisini takip ederken evdeki özel dersi denetlemek çok zordur. Doğru bir öğretmen bulmadıysanız sürekli düzelecek vs. gibi sözcükleri duyuyor ve zaman kaybı yaşarsınız. Tabii ki branşında uzman öğretmenler ayrı tutulmalıdır. Ama onlar da genelde kurumlarla a nlaşmalı olduklarından eve gitmek istemezler.

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak özel dersleri şu şekilde tavsiye ediyoruz. Eğer konuların çoğunu grupla halletmişse öğrencinin noktasal eksiklerini denemelerde gördükçe özel derslerle tamamlamak gerekir. Bir diğer öğrenci ise eksikleri çok olan öğrenci için gerçek başarı için grup + özel ders almak zorundasınız çünkü bu eksiği sadece grup dersi ile tamamlamak çok zordur. Kısacası hedeflerinize göre bunu ayarlamak gerekir.

Şunu diyebilirsiniz okul, kurs ve özel ders yorucu olmaz mı evet yorucu olur ama okula giden her şeyi tam öğreniyor olsaydı kurs ve özel derse gerek kalmazdı. Ama maalesef eksik öğrendikleri ve dikkat etmediklerinden öğrenme tam gerçekleşmesi eksik kalmıştır.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak öğrenci başarı çıtası çok yüksekse noktasal özel ders vererek tamamlayıcı oluruz.

Rehberlik

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak öğrencilerimize öncelikle doğru bir eğitim koçu, sınıf danışman öğretmeni atanır ve rehber öğretmeni önce öğrenci ve sınıfı tanımaya çalışır. Bu sürede veli toplantılarıyla siz değerli velilerimizi Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak tanırız. Neden bu önemli çünkü bizim için öğrenci ve velinin hedef ve isteklerini tespit etmek gerekir. Daha sonra öğrencilere başlangıç programları yapılır. Bu program esnek ve hafif olmalı çünkü öğrenci birden yoğun bir programa katılmamalı aşamalı bir programın seviyesi artırılmalı ve öğrencinin bu programında yapamadıkları kısımları öğrenciye göre revize edilmeli ve öğrenciye başarı duygusu yaşatmalıdır. Yavaş yavaş çalışma alışkanlığı kazandırılmalıdır. Bu yakşalık 40 gün gibi devam etmeli sonra seviye artırılmaldır.

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak konu kazanım testleri ve deneme sınavlarıyla anlaşılmayan yerler tespit edilmeli ve önlemler alınmalıdır. Bu sırada yakın takip ve desteklerle öğrenci özgüven kazanmalıdır.

Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak LGS hazırlık kursu bulunduğumuz ilçede tavsiye edilen bir kurumdur. Sizlere de bu hizmeti vermekten gurur duyarız. Kurumun LGS başarısı, TYT başarıları öğrencilerimiz tarafından fark edilmiş ve sınavlarında çok başarılı olmuşlardır.

Sancaktepe Kişisel Gelişim

Şubelerle Sonuç OnikiEğitim

8 farklı ilçede Sancaktepe Etüt Merkezi, Sancaktepe, Sancaktepe Dershane, Sancaktepe Özel Ders Merkezi, Sancaktepe Kurs Merkezi, Sancaktepe Özel Eğitim Kursu, Ataşehir, Pendik, Esenyalı, Kurtköy, Sancaktepe ve Çengelköy’de bu hizmetleri vermektedir. Kuruluşunun eğitimdeki 15.yılıyla aktif ve güvenilir başarılı bir kurum olarak köklü bir kuruluştur. Korona sürecinde kurumumuz online eğitim ve uzaktan özel ders, online özel ders hizmeti olarak çok etkin ve başarılı bir sınav vermiştir. Ayrıca Sancaktepe Sonuç Oniki Kurs Merkezi olarak online deneme sınavları Özdebir, Töder Türkiye geneli deneme sınavları öğrencilerimize gerçek sınava hazırlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz e-satış sistemiyle tavsiye edilen LGS kitapları, TYT kitaplarını uygun fiyatlarla satışı yapılmaktadır.

 

Diğer Yazılar